Oxidant Drucker. Úlohou je zničenie Slovenska

Bezcharakterný gauner s maskou solídneho diplomata, ktorý od začiatku svojej kariéry usilovne pracuje ako tichá voda na deštrukcii Slovenska. Všade, kam je nasadený, poslušne plní úlohy, ktoré sú mu pridelené.

Kým? Niekým, kto má peniaze a chce Slovensko poškodiť.

Samotná investícia do veterných parkov nie je finančne rentabilná. Okrem toho hlavne przní krajinu, ničí životné prostredie, a ohrozujú životy a zdravie všetkého živého naokolo. Čiže ich prínosom je poškodzovanie Slovenska a takýto paznechti, v bielych golieroch, sú štedro dotovaní.

Drucker je miláčik médií. Nevystrkujú ho príliš. Nie je vo svetle pozitívnych ani negatívnych reflektorov. Len tak jemne v zákryte, aby sa mohol venovať svojej záškodníckej činnosti.

A čo na to premiér. Tiež spokojnosť. Hovorí sa tomu politický obchod. Ja ti nevŕtam do tvojho a ty zase zdvihneš ruku za to moje.

Kam to všetko vedie? Do patologického šialenstva, kedy ľudia zo zúfalstva začnú páliť okolo seba. Alebo možno niekoho obesia na veternú vrtuľu, keď ich deti nebudú môcť v noci spať, dostanú psychické poruchy alebo iné choroby.

Budete z toho opäť viniť médiá pán premiér?

Fašizmus, šovinizmus a pýcha

V týchto dňoch si pripomíname koniec druhej svetovej vojny, kedy si ľudia stojaci v troskách civilizácie a na hroboch miliónov obetí uvedomili, že chcú žiť v mieri. Dokedy?

Hlavnou príčinou vojny bola pýcha.

Ak pýcha v spoločnosti prekročí únosnú mieru, tak sa ľudia zbláznia a začnú robiť šialené veci.

Opakom pýchy je pokora.

Pokornému človeku sa záhady sveta a existencie odhaľujú úplne inak ako zaslepenému nafúkancovi.

Pokorný človek neznamená nečinná ovca.  

Každý si musí zastať svoje miesto pod slnkom. Musí si byť vedomý, kým v samotnej podstate je.  Musí nájsť rovnováhu medzi vnútorným a vonkajším svetom.

A práve toto hľadanie rovnováhy má niekedy krvavé dôsledky.

Položme si jednoduché otázky. Môžeme začať tu na Slovensku. Nemá náhodou časť obyvateľstva pocit, že je vyvolená, že vie všetko najlepšie a že by ju ostatní, aj keď sú vo väčšine mali počúvať? Uverili vo vlastnú dokonalosť. V očiach normálnych ľudí sú to zúfalci a stroskotanci. Oni to však tak nevidia. Sú vyvolení.

Pýcha predchádza pád.

Takýto ľudia postupne strácajú rozum, až kým sa sami nezomelú na prach.

Ak sa presunieme zo Slovenska viacej na západ a spýtame sa všetkých Belgičanov, že kto je viac. Belgičan alebo Slovák? Skúste si tipnúť výsledok.

A ako by dopadla anketa medzi Izraelcami, Arabmi, Turkami a Iráncami?

Keby ste sa spýtali Nemca pred vojnou? Nemec bol predsa pupok sveta.

Nafúkanec použije iného nafúkanca, aby mu pomohol sa vyšplhať na svoj nafúkanecký Olymp. Aj za cenu, že svojho nafúkaného brata zrecykluje. Veď čo si iné zaslúži, keď je nafúkaný. V konečnom dôsledku nafúkanec nepozná brata, a nakoniec zostane na svete jediný a najdôležitejší.

A tak zabil Kain Ábela.

A ako by takáto anketa dopadla na Ukrajine alebo v Rusku v roku 2020? Bol by viac Ukrajinec alebo Rus? Čo myslíte?

                                      Alebo nemyslíte? Len sa nafukujete?